ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık'ın, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ayhan Işık'ın, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı...

            Yeni bir heyecanla başlayacağımız 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ülkemiz, evlatlarımız, öğretmenlerimiz, eğitim çalışanlarımız, velilerimiz ve tüm paydaşlarımız için hayırlı olmasını diler, eğitim ve öğretim süreçlerinde vereceğiniz destek için hepinize şimdiden canı gönülden teşekkür ederim.         

            Bugün okullarımızda eğitim öğretim gören evlatlarımız çok değil,  20 sene sonra bizim yerimizde kararlar alıp veren, ülke istikbali için kafa yoran, çalışan, hatta ebeveyn olan, sorumluluk sahibi yetişkinler olacak.

            2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda geleceğe adım adım gerekli tedbirleri alarak, donanarak ve inanarak yürürken ihtiyacımız olan şey toplumun her bireyinin eğitimi bir millet ödevi olarak kabul edip umut ve hevesle, bütün yapabildikleri ve katkı sağlayabildikleriyle yanımızda olmasıdır.

            Yeni eğitim öğretim yılında öğretmenlerimizin şefkati, heyecanı, özeni en büyük güvencemiz olacak. Öğrencilerimizin bir şey öğrenip keşfettiklerinde gözlerinde oluşan kıvılcımlar, geleceğimizi aydınlatan enerjimiz olacak. Velilerimizin, çocuklarının her şeyden önce sınava hazırlanmasına değil; insanlığa ve topluma yararlı, vatanına ve milletine hayırlı olmasına değer vermesi, bizleri daha da güçlü kılacak.

             Çocuklar bize 'emanet'.

            Bu duygu ve düşüncelere,  Çankaya eğitim camiası olarak tüm imkânlarımızla sevgili evlatlarımızın, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve kıymetli velilerimizin hizmetinde olacağımızı ifade ediyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmek temennisiyle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                  

Ayhan IŞIK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.