ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı, Yarıyıl Tatili Mesajı

 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı, Yarıyıl Tatili Mesajı

               Sevgili öğrencilerimiz, değerli meslektaşlarım, kıymetli velilerimiz,

               2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini hepinizin katkıları ve özverili çalışmalarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Herkese; sağlıklı, huzurlu, mutlu bir tatil dönemi diliyorum.

               Sevgili öğrencilerimiz,

               Sizler, milletimizin saygın birer bireyi,   evlerimizin ve ülkemizin neşesi, geleceğimizin teminatısınız. Eğitim; sadece not demek değildir. Eğitim; ebeveyne ve büyüğe saygıdır. Eğitim; güçsüze ve küçüğe gösterilen sevgi, saygı, hoşgörü ve merhamettir. Eğitim; mensubu olduğumuz toplumun gelenek ve göreneklerini yaşatabilmektir. Eğitim; insana doğaya, çevreye ve varoluşu tamamlayan her unsura vefadır. Eğitim; vatanını ve milletini severek hep daha iyiye taşıma duygusudur.

                Yarınlara hazırlandığınız bugünlerde, hayata dair cesaretinizi, başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç kaybetmeyin. Okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olarak yetişmeniz, geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.Ülkemizin güçlü yarınları adına sizlere güvenimiz tamdır.Sizleri; çağın becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen duyarlı bireyler olarak yetişiyor görmek bizleri her zaman sevindirecektir.

                2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının birinci dönemini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi yürekten kutluyor; sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller, hayat boyu başarılar diliyorum.

 

               Değerli meslektaşlarım,

               Eğitim ve öğretim dönemi boyunca, tüm dünyayı etkisi altına alan salgın şartları içerisinde öğrencilerimizin eğitimi için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir.

               Sizlerle birlikte her geçen gün daha da iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. Sorumluluk duygumuzla,  kararlılığımızla ve iyi fikirlerin doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla; öğrencilerimizin kültürle, bilimle, sanatla, insanla ve toplumla sağlıklı bağlar kurarak, geleceğe emin adımlarla yürümeleri için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz.

               Emekleriniz için tekrar teşekkür ediyor, ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi temenni ediyorum.

 

              Kıymetli velilerimiz,

              Yarınlarımızın teminatı, en değerli varlıklarımız çocuklarımızın iyi eğitim almaları hepimizin ortak hedefidir. Sizler, bu bilinçle her zaman olduğu gibi uzaktan eğitim sürecinde de çocuklarımızın yanında oldunuz. Eğitim ve öğretimin aksamaması için çocuklarımızı sabırla, gayretle, özveriyle desteklediniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

              2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde, tatilden sonraki süreçte tüm kademelerdeki öğrenci ve öğretmenlerimizle okullarımıza dönmeyi temenni ediyor, başarılı bir dönem geçirmemize vesile olan;  eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize,  eğitim personelimize ve eğitime gönül vermiş velilerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

               Maske-mesafe-temizlik tedbirleriyle, iyi tatiller olsun.

 

 

 

Yaşar TÜRK
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

 

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.