ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı...

           Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime başladığımız 2021-2022 eğitim öğretim yılında; saygıdeğer öğretmenlerimizle, sevgili evlatlarımızla ve kıymetli velilerimizle yeniden bir arada olmanın, eğitim öğretime yeniden okullarımızda devam edebilecek  olmanın sevinci içerisinde hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

           Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 16.637 öğretmenimizle, 107.590 öğrencimizle 2021-2022 eğitim öğretim yılında, Çankaya için yeni adımlar atmanın heyecanını yaşıyoruz.

           Kıymetli Meslektaşlarım;

          Sizler öğrencilerimizin hayat kapılarını açan anahtarlarsınız. Yavrularımıza siz rehberlik edecek, düşlediğimiz dünyaları inşa etmeleri için sizler onlara yardımcı olacaksınız. Sadece çocuklarımız değil, hepimiz sizlere emanetiz. Önceliği eğitim olan tüm meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

          Sevgili Velilerimiz;

          Millî eğitim ailemizin aslî bir parçası olduğunuzu unutmayınız. Sabırla ve fedakârca büyüttüğümüz çocuklarımızı usanmadan dinleyelim. Onlara kulak verirsek, kendilerini ifade etmelerine fırsat tanırsak, emin olun ki her çocuğumuzun içindeki o muhteşem potansiyel canlanacaktır. Çocuklarımızı hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştirebiliriz.

          Sevgili Öğrencilerim, evlatlarım;

          Sizler için millî ve manevi değerlerine sahip çıkan, evrensel ile yerel değerleri harmanlamış, girişimci, dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilim ve teknoloji üreten, mutlu bireyler olabileceğiniz parlak bir gelecek hazırlamak bizim vazifemiz. Siz ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaksınız. Bu yüzden hem kendinize, hem ailenize, hem de milletimize karşı sorumluluklarınızı sevgiyle yerine getirmeniz sizden tek beklentimiz. Biz her daim yanınızdayız ve tek işimiz sizin için çalışmaktır.

         Bizler,  Çankaya eğitim camiası olarak tüm imkânlarımızla dün olduğu gibi bugün de öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve velilerimizin,  hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

         Bu duygu ve düşüncelere, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyor, sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                     Yaşar TÜRK
                                                                                               İlçe Milî Eğitim Müdürü

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.