ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı...

            Cumhuriyetin 98.yıl dönümünü  onurla ve gururla kutladığımız bugün bizi tek millet olarak; tek devlet, tek bayrak, tek vatanda birleştiren yüksek değerlerimizi daha gür bir sesle yüceltiyoruz.

            En zor zamanlarda bile vatanseverliğin eşsiz örneklerini tüm dünyaya göstererek bugünlere gelmiş olan büyük bir milletiz. Ne mutlu bize ki, devletine, milletine, bayrağına, vatanına sadakatle bağlı;  kadını, erkeği, yaşlısı genci tüm vatandaşlarımızla Cumhuriyetimiz ve bizi biz yapan değerlerimiz etrafında her geçen gün daha güçlü bir şekilde kenetleniyoruz.

            Bizi geleceğin daha da güçlü Türkiye'sine taşıyacak bu inançla, Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yıl dönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum.

 

Yaşar TÜRK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.