ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar TÜRK'ün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
"Sadece 3 Aralık'ta Değil, Her Zaman, Hep Birlikteyiz."![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar TÜRK'ün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/09121323_unnamed.jpg)
Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engellilerin, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nü kutluyor, bütün engellerin sevgi, saygı ve dayanışmayla aşılacağını hatırlatarak, tüm engelli kardeşlerimize ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Yaşar TÜRK
İlçe Millî Eğitim Müdürü