ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı...
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2021_12/02212912_3_aralYk_dunya_engelliler_gunu-01_1.jpg)
Engellilik yalnızca engelli bireylerin karşı karşıya bulunduğu bir sağlık sorunu değil, sosyal boyutlarıyla toplumu yakından ilgilendiren insani bir konudur.
Eğitim ve sevgiyle her engelin aşılacağına inanıyor, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün, engelli bireylerimizin sorunları hususunda yeni farkındalıklara vesile olması temenni ediyor, kendilerine esenlik dileklerimle birlikte sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Yaşar TÜRK
İlçe Millî Eğitim Müdürü