ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü’nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı:

Ülkemizi geleceğe taşımak ve çağdaş medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmanın birinci şartı, iyi bir eğitimdir. Evlatlarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir.
İlçe Millî Eğitim Müdürü’nün 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı:

İyi yetişmiş, bilgiyle donanmış nesiller, ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından çok önemlidir. 15 Temmuz 2016 gecesi yaşadığımız elim olay, bize eğitimin önemini bir kez daha göstermiştir.

Eğitimli yetişen yeni neslimiz, millî ve manevî değerlerine sahip çıkmış, hainlerin karşısına dikilmiş ve gözlerini kırpmadan vatan için şehit olmuşlardır.

Bu kahraman vatan evlatlarımıza, buradan sonsuz şükranlarımızı ve minnettarlığımızı sunuyorum. Mekânları cennet olsun, nur içinde yatsınlar.  Gaziler Günü dolayısıyla bütün gazilerimizi canı gönülden kutluyor, milletimiz adına bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum.

Birlik ve beraberliğimizi koruyup daha eğitimli insanlar yetiştirerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda, 2023 hedeflerimize ulaşmada üzerimize düşen görevleri seve seve yerine getireceğiz..

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak hepimiz; gazilerimizin hizmetindeyiz. En alttan en üste kadar bütün çalışanlarımızla birlik ve beraberlik içinde geleceğimizi oluşturmanın azim ve gayreti içindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Gaziler Günü’nü kutluyor, Anadolu topraklarının vatan kılınması, milletin ve ülkenin varlığının devam ettirmesinde en önemli görevi yiğitçe yerine getiren gazilerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Gazilerimiz var oldukça vatan var olacaktır…

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.