ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk'ün, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_01/16220254__DSC8860.jpg)
Ülkemizi de etkileyen pandemi sürecinde okullarımızı güvenle açabilmek için gereken tüm hazırlıkları titizlikle tamamlayıp geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, büyük fedakârlıklarla çalışan öğretmenlerimizin ve kıymetli velilerimizin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, başta sağlık olmak üzere, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum.
Yaşar TÜRK
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü