ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı ve Yardımcıları Makam Ziyaretinde

Sınıflarınızda, okullarınızda ve ilçemizde katıldığınız seçimler,  her birinizin hayatında  önemli dönüm noktaları olarak yer alacaktır. 
İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı ve Yardımcıları Makam Ziyaretinde

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı Dilara Lökbaş (100.Yıl Kız Teknik ve Meslek Lisesi)  ile başkan yardımcıları Mustafa Çalışkan   (Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)  ve Ali Erbaş’ı  (Anıttepe Anadolu Lisesi), Şube Müdürü Sibel Akbıyık ve okul idarecileriyle birlikte 18 Kasım 2015 Çarşamba günü,  makamında kabul etti.

Yılmaz, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; “Sınıflarınızda, okullarınızda ve ilçemizde katıldığınız seçimler,  her birinizin hayatında önemli dönüm noktaları olarak yer alacaktır. Demokrasi bir kültürdür ve sadece oylamadan ibaret bir husus değildir. Demokrasi;  tartışmayı, müzakereyi ve uzlaşmayı öğretir. Seçim sürecinde kazandığınız tecrübelerin sizlere yol göstereceğine ve genç yaşta edindiğiniz bu tecrübeleri ileride ülkemizin refahı, huzuru ve mutluluğu için avantaja dönüştüreceğinize inanıyorum” dedi.

Sohbet havasında geçen kabulde,  okul ve ilçe temsilcileriyle birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında genel planlama yapıldı.

 İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek yürütecekleri faaliyetler ve yapılacak il başkanlığı seçimlerinde öğrencilere başarılar diledi.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.