ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Eğitim, toplumların vazgeçilmez ve en temel ihtiyaçlarından biridir. Milletimizin daha aydınlık yarınlara ulaşmasında en önemli ve güçlü kaynak yeni yetişen neslimizdir.
İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız acı olay,bize bir kez daha eğitimin önemini  gösterdi. Çünkü silahsız bedenleriyle tankları ve uçakları durduran yeni neslimiz,gençlerimiz olmuştur. Dolayısıyla, insan yetiştirme öncelikli görevimizdir.

Değerli öğretmenlerimiz, evlatlarımız pozitif bilimlerin yanında milli ve manevi değerlerimizi öğrenme ve yaşatmada üzerlerine düşen bütün görevleri saygı ve sevgi temelinde kendilerine amaç edinmişlerdir. Bu yüzden, Yeni nesil sizlerin eseri olacak, diyerek Mustafa Kemal Atatürk, bu ulvi düşünceyi vurgulamıştır.

Sevgili öğrencilerimiz, birlik ve beraberlik ruhu içinde, geleceği aydınlatan ayrı bir değer ve güneş olmaya devam edeceksiniz. 2023 hedeflerine ulaşmamızda en büyük sorumluluk ve görev siz gençlerimizindir.

Bizler de eğitim camiası olarak tüm imkanlarımızla öğretmenlerimizin, sevgili evlatlarımızın, velilerimizin, saygıdeğer halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceksiniz.

 

Hepimizin ilköğretim Haftası’nı kutluyor,2016-2017 eğitim öğretim yılınız ilçemiz başta olmak üzere miletimize,devletimize hayırlı olmasını başarılara vesile olmasını temenni ediyorum. 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.