İMKB ALPASLAN İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ , İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEL İLE RÖPORTAJ YAPTI.
Ne iş yaparsanız yapın, gönlünüzü ve sevginizi katarak yapın, doğruluktan ayrılmadan, hakkı ve hukuku gözeterek çalışın.![İMKB ALPASLAN İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ , İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEL İLE RÖPORTAJ YAPTI.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08165218_IMG-0778.jpg)
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, İMKB Alpaslan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini, Okul Müdürü Cumali Tunç ve Türkçe öğretmeni Elif Konur´u 08 Mayıs 2019 Çarşamba günü makamında kabul etti.
Öğrenciler, çıkaracakları okul dergisi için İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel´le röportaj yaptı.
Mustafa Özel, öğrencilere, "Ne iş yaparsanız yapın, gönlünüzü ve sevginizi katarak yapın, doğruluktan ayrılmadan, hakkı ve hukuku gözeterek çalışın." tavsiyesinde bulunarak "Alpaslan Nesli " isimli derginin okula, öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi.