ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme Toplantısı

Kamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme Toplantısı, 24 Nisan 2015 Cuma günü, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, Şube Müdürü Sibel Akbıyık başkanlığında yapıldı.
Kamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme Toplantısı

Kamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme Toplantısı, 24 Nisan 2015 Cuma günü, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, Şube Müdürü Sibel Akbıyık başkanlığında yapıldı. Toplantıda Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü DYS yöneticisi Arif Arslan tarafından “sisteme giriş, karşılaşılan sorunlar, yönetici, öğretmen, veli, öğrenci ve okul aile birliği üyelerinin sisteme giriş işlemleri ve dikkat edilmesi gereken konular.” sunuldu.

Bu sistem ile okullarda sunulan eğitim hizmetlerinin niteliğinin ölçülmesi, değerlendirilmesi ve sonuçların iyileştirici çalışmalarda kullanılması amaçlanmıştır. Aynı zamanda öz değerlendirme özelliği de taşıyan sistem ile temelde okullar arası farklılıklarının giderilmesi de amaçlanmaktadır.

 

Okullarda çocuklara sunulan eğitim hizmetlerinin niteliğinin doğru bir şekilde değerlendirilebilmesi için okul yöneticilerinin, öğretmenlerin, velilerin ve çocukların sistemi doğru kullanarak, görüşlerini içtenlikle ve doğru olarak yansıtmaları beklenmektedir.

Kamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme ToplantısıKamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme ToplantısıKamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme ToplantısıKamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme ToplantısıKamu Hizmeti Standartları Bilgilendirme Toplantısı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.