ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kavaklıdere Ortaokulu, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ile “söyleşi” yaptı

Kavaklıdere Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, eğitim konusunda söyleşi yaptı.
Kavaklıdere Ortaokulu, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ile “söyleşi” yaptı

Kavaklıdere Ortaokulu Müdürü Adnan Polat, Müdür Yardımcısı Didem Palamutoğlu,  Türkçe Öğretmeni Şefika Çırakoğlu, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Figen Kılıç ve öğrencileri Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı 28 Nisan Salı günü ziyaret ederek, eğitim konusunda “söyleşi” yaptı.

Söyleşide eğitimle ilgili yapılan projeler, çalışmada disiplin, çocukların doğadan uzak yaşayarak büyümeleri, Türk kültürü ve değerleri, genel olarak öğrencilerin ve velilerin eğitimle ilgili sorunları, başarıyı artırmanın yolları gibi konular hakkında konuşuldu.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Öğrencilerimizin ilgilerinin ve yeteneklerinin geliştirilmesi, yüksek ahlak ve karakter sahibi olmaları, milli ve insani değerleri benimsemiş bireyler olarak yetiştirilmesi için, kültürel faaliyetlerinin ders içi ve ders dışı etkinliklerle arttırılması gereklidir.” dedi.

Kavaklıdere Ortaokulu, İlçe Mill Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ile söyleşi yaptı

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.