ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Dağıtımı

Kitap Dağıtımı

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çankaya İlçe Müftülüğü işbirliği ile 2017 yılı "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda kullanılacak, DİB yayınlarına ait kaynak kitapların dağıtımı başladı. 

Yarışmaya katılan her okul için dört kitap (üç yarışmacı öğrenci ve bir rehber öğretmene)  teslim edilecek olup,  okullar kitaplarını bağlı bulundukları ilçe millî eğitim müdürlüklerinden alacaklardır. Çankaya İlçesi’nden yarışmaya katılan okulların kitapları  Çankaya  İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Kültür Komisyonu’ndan imza karşılığı teslim edilecektir.


Dağıtımı Yapılacak Olan Kitaplar

Çankaya Ortaokullar Arası Sevgili Peygamberimizin (SAV) Yolunda Temel İslâmi Bilgiler Umre Ödüllü Bilgi Yarışması için "Dinim İslâm Temel İslâmi Bilgiler-DİB Yayınları"

4. Ankara Liseler Arası Sevgili Peygamberimizin (SAV) Hayatı (Siyer-i Nebi) Umre Ödüllü Bilgi Yarışması için "Hz. Muhammed ve Evrensel Mesajı-DİB Yayınları" 


Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.