ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti

“2015 Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından,  Millî Eğitim Bakanlığında gül dağıtıldı.
 “Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, “2015 Kutlu Doğum Haftası” etkinlikleri kapsamında, sevgili Peygamberimizin güzel ahlakı, adaletli muamelesi, örnek kişiliği ve hayatını her yönüyle tanıtma amacıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde, İlçemiz Faik Güngör Anadolu İmam Hatip Lisesince Kutlu Doğum Haftası programı gerçekleştirildi. İl genelinde düzenlenen . “Sevgili Peygamberimizin Hayatı (Siyer-i Nebi) Konulu Umre Ödüllü Bilgi Yarışması” ve akabinde de 21 Nisan Salı günü,  Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Şerafettin Delialioğlu,  İlçe Şube Müdürü Yaşar Türk, Faik Güngör Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zekai Taşın ve öğrencileri ile birlikte, başta Millî Eğitim Bakanlık makamı olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlık birimleri ziyaret edilerek, Kutlu Doğum Haftası kutlandı ve bu kutlu günün anısına herkese birer gül dağıtıldı. Sevgi, birlik ve beraberlik, barış, adalet, ahlak güzelliği, doğruluk mesajları içeren birbirinden farklı hadislerin yazılı olduğu güller, herkesin beğenisini topladı.

 Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri gül dağıtımı ile devam etti

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.