ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Kutlu Doğum Haftası Mesajı

KUTLU DOĞUM HAFTASI

 

             İslam dininin tüm zamanları kapsayan rahmet yüklü mesajlarını, doğru, açık ve etkili bir şekilde tebliğ eden, güzel ahlak ve doğruluğu ile insanlığı hakikatin ışığı ile aydınlatan Sevgili Peygamberimizin (S.A.V) âlemlere rahmet olarak dünyamızı şereflendirdiği, bir doğuşun yıl dönümünü olan Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyoruz.

            Güzel ahlakı ile kalplere ve akıllara hitap eden Peygamber Efendimizin doğumu insanlık için kurtuluşun, huzurun ve mutluluğun habercisi olmuştur. Birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamanın tek yolu Peygamber Efendimizin (S.A.V), yüce şahsiyetini anlamak ve uygulamaktır. İnsanlığa adaleti, merhameti, sevgisi, fedakârlığı, dürüstlüğü, doğruluğu, affediciliği ile örnek olan, insanların dertlerine ortak olmayı, insanları insan oldukları için sevmeyi öğreten Peygamber Efendimiz, gönüllerimizin en müstesna köşesinde yaşamaya devam etmektedir.


           Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Hz. Peygamberimizin örnek hayatı ile kendi hayatımız arasında iyi bir köprü kurulmasını temenni ediyor; bu anlamlı haftanın kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesine vesile olmasını diliyor; Kutlu Doğum Haftası’nın aziz milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                                                        Mehmet YILMAZ

 

                                                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.