ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Programı

Kutlu Doğum Haftası, Faik Güngör İmam Hatip Lisesi’nin hazırladığı program ile gerçekleşti.
Kutlu Doğum Haftası Programı

Faik Güngör İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftası Programı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Vekili Şerafettin Delialioğlu, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mahmut Özsoy, İlçe Şube Müdürleri Yaşar Gezgin, Yaşar Türk, idareci ve öğretmenlerin katılımı ile saat 10.30’da Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasından sonra, Faik Güngör İmam Hatip Lisesi Müdürü Zekai Taşın’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Taşın, konuşmasında Hz. Peygamber’in birlikte yaşama ahlakı ilkesi ile kaybettiğimiz değerleri yeniden kurmamız; dostluk, kardeşlik ve barış ortamı içinde yaşamamız için hoşgörü, merhamet, adalet başta olmak üzere tüm erdemli duyguları hayatımıza hakim kılmamız gerekliliği üzerinde durdu. Kur’an-ı Kerim okunması, Siyer-i Nebi Kronolojisi, şiirlerin okunması, semazen gösterimi, Diyanet İşleri Başkanlığının hazırlamış olduğu slayt gösterimi, ilahi korusunun seslendirilmesinin ardından program sona erdi.

Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik Kutlu Doğum Haftası, Faik


Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.