ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme Toplantısı

2014-2015 eğitim öğretim yılı, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü “Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme Toplantısı” yapıldı.
Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme Toplantısı

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, “Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme Toplantısı” 26 Şubat 2015 Perşembe günü,  Bahçelievler 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Sibel Akbıyık başkanlığında düzenlenen toplantıya,  Türk Patent Enstitüsü Patent Uzmanı Emre Seyrek ve Mesleki Yeterlilik Kurumu Uzman Yardımcısı Kübra  Ulusoy ile  meslekî ve teknik  alanda eğitim veren  okulların  müdürleri katıldı.

Toplantı, Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından  Şube Müdürü Sibel Akbıyık’ın açış konuşmasıyla başladı. Akbıyık, toplantı gündemiyle ilgili bilgilendirme yaparak katılımcılara istatistiki bilgiler verdi.

Türk Patent Enstitüsü Patent Uzmanı Emre Seyrek ile Mesleki Yeterlilik Kurumu Uzman Yardımcısı Kübra  Ulusoy’un kurumlarını tanıtıcı konuşmalarının ardından  komisyon üyesi  İsmail Bayraklı  2014-2015 eğitim öğretim  yılı içinde okullarda  yapılması  gereken çalışmalar hakkında  bilgilendirme yaptı.

 

Toplantı,  iyi dilek ve temennilerin ardından katılımcılara teşekkür edilmesiyle sona erdi.

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtım Yönlendirme Komisyonu Bilgilendirme Toplantısı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.