ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sibel Akbıyık başkanlığında, 9 Mart 2015 Pazartesi günü, ortaokul müdürleri ve rehber öğretmenlere “Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme”  bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme Toplantısı

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantı, Şube Müdürü Sibel Akbıyık’ın açılış konuşması ile başladı.

Toplantıda, mesleki eğitim ve meslek liselerinde açılan dalların tanıtımı, 8. Sınıf öğrencilerine mesleki tanıtım seminerlerinin 2. dönemde de rehber öğretmenler tarafından yapılarak,  öğrenci velilerinin bilgilendirilmesi, mesleki tanıtımların okul web sayfalarının rehberlik bölümlerinde yapılması, bu sayfalarda sektöre uygun, istihdama açık alanların net ve pratik bir şekilde gösterilmesi, MESBİL portal tanıtımının yapılması, bunun dışında ilçemiz 8. Sınıf öğrencilerine meslek liselerini tanıtıcı gezi planı hazırlanması hakkında bilgiler verildi. Toplantının sonunda mesleki teknik eğitimle ilgili sunu yapıldı.

 

 İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Mesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme ToplantısıMesleki ve Teknik Eğitimi Tanıtma ve Yöneltme Bilgilendirme Toplantısı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.