ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZEL’DEN ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE VELİLERE YARIYIL TATİLİ MESAJI

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı birinci döneminin tamamlanmasıyla yarıyıl tatiline giren tüm öğrencilerimizin karne sevincini ve heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZEL’DEN ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE VELİLERE YARIYIL TATİLİ MESAJI

Öğrencilerimiz bu ülkenin geleceğidir ve bizim için de son derece değerlidir.  Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın meşalesi ve yarınlarımızı inşa edecek nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz.

Kıymetli Velilerimiz

Eğitimde başarıya ulaşabilmek adına eğitim kurumlarımızda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin etkili ve verimli olabilmesi, öğrenci, öğretmen ve velilerimizin eğitim öğretim yılı boyunca iş birliği içerisinde olmasına bağlıdır.

İyi bir eğitim öğretim ortamının sağlanması ve eğitimde başarının arttırılması adına her zaman veli, okul ve öğretmen iletişimini önemsiyoruz. Siz kıymetli velilerimizden beklentimiz her koşulda ve durumda öğrencilerimizin yanında olmanız, bunu onlara hissettirmeniz ve öğrencilerimiz üzerinde baskı kurmamanızdır.

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Karne tek başına bir başarı göstergesi değildir. Öğrencilerimizin davranış, tutum, şahsiyet ve zekâlarının bir göstergesi olmayan karneler sadece dönem süresince derslerde gösterdikleri başarının neticesidir.

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Büyük bir azim ve gayret göstererek yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten destekliyorum. Bu ülkenin geleceğinin şekillenmesinde öğrencilerimiz ne kadar önemliyse, sizler de o kadar önemlisiniz. Güçlü yarınlarımız sizlerin yetiştirdiği evlatlarımızın omuzlarında yükselecektir.

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Bu ülkenin yarınları sizlersiniz. İnanıyorum ki sizler, millî ve manevi değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan gençler olarak yetişeceksiniz. Bizi biz yapan değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız.

 

Sizlerden tatilde dinlenmenizi, bulunduğunuz şehirlerdeki tarihi mekânları, müzeleri, kütüphaneleri gezmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel aktivitelere katılmanızı, bol bol dinlenmenizi, eğlenmenizi, hoş vakit geçirmenizi istiyor, iyi tatiller diliyorum.

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.