ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mustafa Özel’in Ortak Sınavlar (TEOG) Mesajı

 Mustafa Özel’in Ortak Sınavlar (TEOG) Mesajı

Sekizinci sınıf öğrencilerimize yönelik, 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan 2. Dönem Merkezi Ortak Sınavları’na girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak TEOG sınavların sıkıntısız bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm tedbirleri alıp hazırlıklarımızı tamamladık.

Sevgili öğrencilerimizin ve velilerimizin huzur içinde olmalarını ve çocuklarımızın sınavlardaki soruları sakin bir şekilde cevaplandırmalarını temenni ediyorum.

Bu sınavlar, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının birinci dönemindeki sınavların bir benzeri olacaktır. Evlatlarımız, 26-27 Nisan tarihlerinde toplamda, altı dersten sınava girecektir.

II. Dönem Merkezi Ortak Sınavları’na katılacak sekizinci sınıf öğrencilerimize gönülden başarılar diliyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren okul yöneticilerimize, sevgili öğretmen arkadaşlarımıza, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                      Mustafa Özel

                                                                                                                           İlçe Millî Eğitim Müdürü 

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.