ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı Yapıldı

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü “2.Yarıyıl Özel Okul Müdürleri Toplantısı” 24 Şubat 2015 Salı günü, Özel Çayyolu Doğa Okulları Salonu’nda gerçekleştirildi. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya, şube müdürleri Şerafettin Delialioğlu ve İbrahim Alıcıoğlu ile özel okul müdürleri katıldı. 
Özel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı Yapıldı

Toplantı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından, Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ın açış konuşmasıyla başladı.

Yeni eğitim döneminin sağlıklı huzurlu ve başarılı geçmesi dilekleriyle konuşmasına başlayan İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, toplantının içeriğiyle ilgili bilgilendirme yaptı. Kitap girişleri, öğrenci bilgi girişleri, TKY, ilçe genelinde yürütülen projeler ve planlanan projeler hakkında bilgi veren İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, özel okullarında bu projeler içinde yer almaları gerektiğini söyledi.

Yılmaz, “Devlet okullarında ve özel okullarda eğitim gören öğrencilerin hepsi bizim öğrencilerimizdir. Ayırt edilemez. Hepsinin başarısını önemsiyoruz. Yayımladığımız TEOG Kılavuz Kitapçığı’nı hem devlet okullarında hem de özel okullarda ücretsiz olarak dağıtarak tüm öğrencilerimizin istifadesine sunduk.”dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, ortalama üstü bir başarının Çankaya’yı ifade etmeyeceğini, eğitim ve öğretimle ilgili hedeflerinin her zaman çok yüksek olduğunu, bunun da işine gönül vermiş, vizyonu geniş eğitimcilerle mümkün olacağını söyledi.

Stratejik planlama sürecinde,  özel okulların veri ve hedeflerininde yer alacağını ifade eden Yılmaz, bu konuda da fikir alışverişi yapılmasını ve resmi yazıların ciddiyetle takip edilmesini istedi.

Toplantı, eğitim ödeneklerinin 2. taksitinin nasıl ödeneceğine dair Bölüm Şefi İbrahim Salman’ın sunumu ve katılımcıların görüş ve önerilerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.

 

 Özel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı YapıldıÖzel Okul Müdürleriyle 2. Yarıyıl Toplantısı Yapıldı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.