ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyonlardan İlçe Millî Eğitim’e ziyaret

Metin Oktay Ortaokulu şampiyonları, İlçe Millî eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Şampiyonlardan İlçe Millî Eğitim’e ziyaret

Metin Oktay Ortaokulu Okul Müdürü Osman Selçuk, Beden Eğitimi Dersi öğretmenleri Burak Öksüz, Sevgi Çetinkaya, Fatih Arpacı ve Kıvanç Ertuğrul, Antrenör Fatma Ünal ve şampiyon öğrenciler ile birlikte, 28 Nisan Salı günü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Sporcu öğrenciler, çeşitli dallarda yarışarak derecelere girip, şampiyon oldular. Hentbol’da yıldız kızlar Ankara 3’ üncüsü; Dart’ta Emine Dursun
Gençler ve yıldızlar Türkiye Şampiyonu ve Büyükler Türkiye İkincisi, Gençler ve Yıldızlar Avrupa Şampiyonu; Kick Boks’ta Şeref Metehan Avcı Ankara şampiyonu ve Hafif Siklet Türkiye Şampiyonu; Yüksek Atlama’da Ankara Şampiyonu  Taha Şahin; 100 mt kızlar Ankara ikincisi Elif Çetinkaya; Disk Atma Ankara İkincisi; Gülle Atma Ankara ikincisi Sibel Koçan; Üç adım Ankara İkincisi, Uzun Atlama Ankara üçüncüsü, Uzun Atlama Ankara üçüncüsü Beyza Kırantepe; Takım halinde kızlar Ankara üçüncüsü; Takım halinde erkekler Ankara dördüncüsü oldular.

Dereceye giren ve şampiyonluk alan öğrencileri yürekten kutladığını dile getiren İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, okul müdürü, öğretmen ve şampiyon öğrencilere teşekkür etti ve başarılarının devam diledi.

Şampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaretŞampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaretŞampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaretŞampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaretŞampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaretŞampiyonlardan İlçe Mill Eğitime ziyaret

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.