ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Kaymakamımızın, Müdürlüğümüze Ziyareti

Çankaya Kaymakamı Sayın Aydın Ergün,  İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Yılmaz ve Şube Müdürleri ile toplantı yaptı.
Sayın Kaymakamımızın, Müdürlüğümüze Ziyareti

Çankaya Kaymakamı Sayın Aydın Ergün, İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Yılmaz’ı ziyaret etti. Şube Müdürlerinin de katıldığı, samimi bir havada gerçekleşen toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, Çankaya Kaymakamı Ergün’e yürütülen ve planlanan çalışmalar ile gelecekte neler yapılabileceği konusunda bilgi verdi.

Kaymakam Ergün, Kaymakamlık olarak eğitimi çok önemsediklerini; sürekli eğitimin ve eğitimcilerin yanında olmaya çalıştıklarını vurguladı. Kurumların bir uyum içinde çalışmasını temenni ettiklerini  sözlerine ekledi. Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nün model olacak, ufuk açacak bir misyonla hareket etmesi gerektiğini, bu dinamik kadro ile birlikte Çankaya’yı eğitimde en güzel yerlerde görmek istediğini de dile getirerek, sözlerini tamamladı.

 

 

 İlçe Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, eğitime ve eğitimcilere desteklerinden dolayı Kaymakam Ergün’e teşekkür etti.

Sayın Kaymakamımızın, Müdürlüğümüze ZiyaretiSayın Kaymakamımızın, Müdürlüğümüze Ziyareti

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.