ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı” yapıldı

“Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı” Çankaya Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
“Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı” yapıldı

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı, resmi okul ve kurum müdürleri,  İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz başkanlığında, Şube Müdürleri Sibel Akbıyık, Şerafettin Delialioğlu, Yaşar Türk, İbrahim Alıcıoğlu ve okul müdürlerinin katılımları ile 17 Haziran Çarşamba günü, saat 10.00’da Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi konferans salonunda “Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı” yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, okul ve kurum müdürlerine hitaben yaptığı konuşmasında, “Başarılı, güzel ve yoğun bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Emeği geçen idareci arkadaşlarımıza ve sizlerin aracılığıyla bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Okullarımızın yaz döneminde bütün onarım işlerini yaparak ve donatım eksikliklerini gidererek, 14 Eylül 2015 tarihinde yeni eğitim öğretim yılına hazır girmelerini istiyoruz.” dedi. Toplantıda Şube Müdürü Sibel Akbıyık 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı yılsonu istatistikleri ile ilgili sunumunu yaptı. Sunumu değerlendiren İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında akademik başarıların artırılması için gerekli gayretler gösterildi. TEOG’da Çankaya ilçesi Türkiye ortalamaları üzerinde başarılı bir ilçe oldu ve bu sonuçların elde edilmesini sağlayan emeği geçen tüm fedakâr öğretmenlere teşekkür ediyor ve kutluyorum. YGS’de sonuçların memnun edici olduğunu ve LYS’de de ilçe olarak, aynı başarıyı yakalayacağımızdan umutluyuz.” dedi.

Çankaya Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, yatırım planlamaları, okul dönüşüm çalışmalarının üzerinde durulduğunu, MEB Mesleki Çalışma ile ilgili, farklı illerden 450 öğretmenin misafir olarak, okul yerleştirmelerinin yapıldığını dile getirdi. Ek ders ücretlerinin öğretmenlere zamanında ödendiğine değinen Yılmaz, İlçe Strateji Planlama Puanının 99.25 olduğunu ve başarılı bir yıl geçirildiğini vurguladı.

 

Toplantının ikinci bölümünde soru-cevap kısmına geçildi. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, katılımcılara teşekkür ederek iyi niyet dilekleri ile toplantıyı sonlandırdı.
Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldıSene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı yapıldı 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.