ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladı

Çankaya Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından “2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Kültürel ve Sosyal Etkinlikler Afiş Sergisi” düzenlendi.
Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladı

Çankaya Millî Eğitim Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim yılında, sanatsal ve kültürel faaliyetleri içeren pek çok başarılı çalışmaya imza attı. Bu çalışmaların tanıtımını destekleyen afişlerin sergisi, Çankaya Millî Eğitim Şube Müdürü Sibel Akbıyık tarafından 16 Haziran 2016 Salı günü, saat 14:00’da, TBMM Mustafa Necati Kültür Evi’nde açıldı. Sergide, Çankaya Millî Eğitim Müdürlüğü’nün sene boyunca düzenlediği çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere ait 50 adet afiş sergilendi. Oldukça ilgi ile karşılanan serginin açılışına, Millî Eğitim Bakanlığı Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Yaşar Koçak, Çankaya Müftüsü Hamdi Gevher ile idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Davetlilerin ney dinletisi ve keman ezgileri eşliğinde gezdiği sergi, beğeni topladı. Ümitköy Anadolu Lisesi öğrencilerinin pandomim gösterileri de sergiye renk kattı.

 

Afiş Sergisi 16-21 Haziran tarihleri arasında 09.00-17.00 saatleri arasında gezilebilir.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladıSosyal ve Kültürel Etkinlikler Afiş Sergisi büyük ilgi topladı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.