ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor ödülleri verildi

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Çankaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği sportif etkinlik kapsamında, basketbol, futbol, voleybol ve futsal branşlarında dereceye giren öğrencilere,  yapılan törenle ödülleri verildi.
Spor ödülleri verildi

Çankaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emin Kırbayır, Çankaya İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Yaşar Gezgin, dereceye giren okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı ödül töreni, Cebeci Yaşar Sevim Spor Salonu’nda, saat 10.15’te gerçekleşti. Törende  basketbol, futbol, voleybol ve futsal branşları olmak üzere, toplam 11 kategoride kupa ve madalya verildi.

 

Ödül töreni, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okumasından sonra Çankaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emin Kırbayır’ın açış konuşması ile devam etti.  İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Yaşar Gezgin dereceye giren okulları tebrik ederek, “Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere verdiğimiz önemle, öğrencilerin beden ve ruh sağlıklarını korumak ve geliştirmek, onlara disiplinli çalışma alışkanlığı kazandırmak ve spora ilgi duymalarını sağlamak için sportif etkinlikleri desteklemeye devam ediyoruz.” dedi.  Dereceye giren öğrencilere, okul müdürleri de katılarak kupa ve madalyalarını takdim ettiler.

Spor ödülleri verildiSpor ödülleri verildiSpor ödülleri verildiSpor ödülleri verildiSpor ödülleri verildiSpor ödülleri verildi

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.