ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sporcu öğrenciler makam ziyaretinde

Ertuğrul Gazi Ortaokulu idareci, öğretmen ve çeşitli dereceler alan sporcu öğrencileri madalyaları ile İlçe Millî  Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.  
Sporcu öğrenciler makam ziyaretinde

Ertuğrul Gazi Ortaokulu Okul Müdürü Sinan Ünsal, Beden Eğitimi Dersi öğretmenleri Mustafa Gülenç ve Ali Köktürk, Antrenörler Rabia Doğan, Dursun Doğan ve sporcu öğrenciler ile birlikte, 28 Nisan Salı günü, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ertuğrul Gazi Ortaokulu küçük erkekler voleybol takımı 2014-2015 sezonunda Ankara 2. olarak, bu unvanla Çankırı Çerkes’te yapılan grup elemelerinde grup 1. si oldu. Okulun futbol takımı 2014-2015 eğitim öğretim yılında Çankaya İlçesi 2. si oldu. Masa tenisi takımı 2014-2015 sezonunda okul maçlarında Ankara 5. si; Yıldızlar kategorisinde Ankara 1. si oldu. Masa tenisi ferdi müsabakalarında ise bir Ankara 1. liği, bir Ankara 3. lüğü elde etti.

Ertuğrul Gazi Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz: “Spor faaliyetleri hem bedensel gelişimde hem de zihinsel zekâ gelişiminde oldukça önemlidir. Sporun her dalında derece alan öğrencilerimiz bizleri mutlu ediyor ve onlarla gurur duyuyoruz.” dedi.

  Sporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretindeSporcu öğrenciler makam ziyaretinde

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.