ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitim Süreçlerini Planlama ve Geliştirme Komisyonu, “Sorunlar ve Çözüm Önerileri” Konulu Toplantılarını Tamamladı.

Temel Eğitim Süreçlerini Planlama ve Geliştirme Komisyonu, “Sorunlar ve Çözüm Önerileri” Konulu Toplantılarını Tamamladı.

Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Süreçlerini Planlama ve Geliştirme Komisyonu, “Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu gündemle farklı tarihlerde, 74 ilkokul, 54 ortaokul ve 6 imam hatip ortaokul müdürünün katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde toplantılar gerçekleştirdi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel ve Şube Müdürü Ahmet Çalışkan’ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantılara, okul müdürleri gruplar halinde katıldı.

Millî Eğitim Bakanlığının, İl Millî Eğitim Müdürlüğünün ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün yetki ve sorumluluğunda olan konular, okul müdürlerinin görüşleri alınarak üç başlık altında sıralandı.

 Temel Eğitim Süreçlerini Planlama ve Geliştirme Komisyonu üyeleri, hazırladıkları raporu, 05.12.2017 tarihinde İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel’e sundu.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Özel, Şube Müdürü Ahmet Çalışkan’a ve komisyon üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Komisyon tarafından hazırlanan raporu, okullara, İl Millî Eğitim Müdürlüğünün ve Bakanlığımızın ilgili birimlerine ulaştırılacağını belirtti.

06-12-2017

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.