ANKARA
ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda, Çankaya'nın Büyük Başarısı
![TÜBİTAK 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nda, Çankaya'nın Büyük Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/24123030_IMG_20210318_135935_508.jpg)
Tübitak tarafından bu yıl 52.si düzenlenen "Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması"nda ilçemizden 43 proje Ankara Bölge sergisinde ilçemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yaşar Türk, 25-26 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek bölge finalinde tüm okullarımıza başarılar dileyerek, emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.
Bölge Sergisine Katılacak Okulların Listesi İçin Tıklayınız...