ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Badminton Federasyonu’ndan Malzeme Dağıtımı

Çankaya Kaymakamı Aydın Ergün, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ve Şube Müdürü Yaşar Gezgin ile birlikte, 24 Mart 2015 Çarşamba günü,  saat 13.30’da Namık Kemal Ortaokulu spor salonunda, Badminton Federasyon Başkanı ve Avrupa Badminton Yönetim Kurulu üyesi Murat Özmekik tarafından öğrencilere dağıtılan malzeme dağıtımı törenine katıldı.
Türkiye Badminton Federasyonu’ndan Malzeme Dağıtımı

Çankaya Kaymakamı Aydın Ergün’ün değerli destekleri ile İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ve Şube Müdürü Yaşar Gezgin ile birlikte, 24 Mart 2015 Çarşamba günü,  saat 13.30’da Namık Kemal Ortaokulu spor salonunda, Badminton Federasyon Başkanı ve Avrupa Badminton Yönetim Kurulu üyesi Murat Özmekik tarafından öğrencilere malzeme dağıtımı yapıldı.

Törende, Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik konuşma yaparak, okullarda badminton sporunu tanıtmanın, sevdirmenin, yaygınlaştırmanın ve ülkemize yeni sporcular kazandırmanın gerekliliğini ve önemini ifade etti.

 

4 ilkokul, 4 ortaokul olmak üzere: Fevzi Özbey İlköğretim Okulu, Ayten Şaban Diri İlköğretim Okulu, Muazzez Karaçay İlköğretim Okulu; Metin Oktay Ortaokulu, Namık Kemal Ortaokulu, GOP Necla İlhan İpekçi Ortaokulu, İzzet Latif Aras Ortaokulu’na badminton raketi, badminton topu, file ve çanta dağıtımı yapıldı. Federasyon antrenörleri ile çalışma imkânı sağlanarak, ileriki tarihlerde 4’lü turnuva düzenlenmesi kararı alındı.

Türkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme DağıtımıTürkiye Badminton Federasyonundan Malzeme Dağıtımı

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.