ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankaya’dan...

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, Çankaya’nın Gururu “Türkiye Oryantiring Şampiyonlarını” Ödüllendirdi 
Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankaya’dan...

 Muğla´da düzenlenen “Liseler Arası Oryantiring Yarışması”  B Kızlar Grubu’nda Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi, Türkiye Şampiyonu oldu.

30 ilden yaklaşık 300 sporcunun mücadele ettiği yarışmalarda, Türkiye Şampiyonu olan öğrencilere,  Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ve Şube Müdürü Yaşar Türk’ün katılımlarıyla madalya ve kupa töreni yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, 13 Mart 2015 Cuma günü düzenlenen törende, Aylin Şengünlü, Hacer Bike Davutoğlu, Çisem Tıkız, Gizem Bayram ve Meral Öztürk’ten oluşan Türkiye Şampiyonu ekibi ve bireysel müsabakalarda Türkiye dördüncüsü olan Hacer Bike Davutoğlu’nu başarılarından dolayı kutlayarak, hediyelerini takdim etti.

 

Yılmaz, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Ülkemiz genelinde elde ettiğiniz   başarılardan dolayı sizlerle gurur duyuyorum. Bu başarıların gerçekleşmesinde katkısı olan, emeği geçen herkesi kutluyorum. Ayrıca, sizleri sosyal ve kültürel aktivitelere yönlendiren, eğitimcilerimize ve sayın velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...Türkiye Oryantiring Şampiyonları Çankayadan...

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.