ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Değerli Meslektaşlarım, Sayın Veliler, 
Yarıyıl Tatili Mesajı

Hep birlikte, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamında fedakârca çalışarak başarılı bir eğitim dönemini geride bıraktık. Öncelikle, bu başarının sağlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 

Sevgili öğrencilerimiz, yoğun geçen bu eğitim döneminin ardından dinlenmek, ikinci döneme  hazırlık yapmak ve güç toplamak için kısa bir tatil yapacaksınız. Çalışma ve dinlenme zamanlarını iyi değerlendirmek, sizler için güzel bir geleceğe uzanmanın yollarını kolaylaştıracaktır.

 

Sayın velilerimiz, bu kısa tatil dönemini, evlatlarınızla verimli zaman geçirme, eksiklerini tamamlama, aynı zamanda onları motive ederek dinlenmelerini sağlama adına iyi bir fırsat olarak görmenizi ve bu şekilde değerlendirmenizi diliyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım, sizler dünyanın en soylu mesleğini icra ediyorsunuz. Bu eğitim döneminin sağlık ve başarıyla tamamlanması adına yaptığınız özverili çalışmalar için canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

Bizler de, öğrencilerimizi daha iyi şartlarda yetiştirebilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Amacımız, eğitimde gerçekleşen köklü yeniliklerle birlikte daha nitelikli eğitim ve öğretim imkanlarını sunabilmek ve hedeflerimizi gerçekleştirebilmektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize, bu geleceğin mimarı olan öğretmenlerimize  çalışmaları için bir kez daha teşekkür ediyor, tüm eğitim camiasının ve velilerimizin sevdikleriyle birlikte huzurlu, sağlıklı, mutlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

 

 

Mehmet YILMAZ
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.