ANKARA ÇANKAYA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretinde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, ülkemize Tiflis’ten gelen öğrenciler, kardeş okulları olan Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile birlikte İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretinde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, sosyal ve kültürel gezi etkinlikleri çerçevesinde,  20-23 Nisan 2015 tarihleri arasında Gürcistan’ın Tiflis şehrinin Marneuli İlçesinin Sadaklı Köyü’nde yer alan Yusif Haydorav 1 Numaralı Devlet Okulu’ndan, Fevzi  Özbey İlk ve Ortaokulu’na  gelerek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu öğrenci kardeşleri ile paylaşmak isteyen kardeş okul öğrenci ve öğretmen heyeti, 20 Nisan 2015 Pazartesi günü, Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu öğrenci ve  öğretmenleri tarafından karşılandılar.

 

22 Nisan 2015 Çarşamba günü ise Fevzi Özbey İlk ve Ortaokulu Müdürü Gülümser Erdem ve İngilizce öğretmeni Kevser Güneri eşliğinde Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz, “23 Nisan Çocuk Bayramı sebebiyle ülkemize gelen misafirlerimize ev sahipliği yapmak, kültürel etkileşimi sağlamaktadır. Bu ziyaretleri herkesin önemsemesini özellikle istiyorum” dedi.

Yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretindeYurtdışından gelen ziyaretçilerimiz makam ziyaretinde

 

Harbiye Mah. Nakış Sokak No41 Çankaya / Ankara - 0 312 418 68 75 / 425 41 76 / 418 24 29 / 418 84 58 / 419 67 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.